Description
| Property Id
|
4069 | |
| Location
|
Varadharajapuram | |
| Property Type
|
House | |
| Area
|
2844 sqft | |
| City
|
Chennai | |
| Property Description
|
land and building measuring 2844 sqft, plot no 49, Krishna nagar part III | |
| Possession Status
|
Physical | |
| Reserve Price
|
₹51,19,000 | |
| Emd Amount
|
₹5,11,900 | |
| Auction Date
|
21/2/2023 | |
| EMD Submission Last Date
|
18/2/2023 | |
| Documents Available
|
PDF format Bank Sale Notice | |